Jesteś zainteresowana/y Latem w teatrze? Chcesz złożyć wniosek na realizację warsztatów i zastanawiasz się, o czym warto pamiętać podczas jego przygotowania? Przyjedź do nas 24 stycznia i dowiedz się więcej o programie!

Podczas spotkania Joanna Krukowska-Gulik - koordynatorka programu Lato w teatrze oraz Justyna Czarnota - kierowniczka Działu Pedagogiki Teatru przedstawią założenia programu oraz odpowiedzą na pytania związane z formalną i organizacyjną stroną projektów. Spotkanie będzie dla uczestników okazją do poznania się nawzajem oraz wspólnej rozmowy o stronie merytorycznej planowanych projektów (wyborze tematów i inspiracji do warsztatów, metodach pracy, doborze zespołu prowadzących).

Spotkanie odbędzie się 24 stycznia 2020 roku w godz. 11:00 - 17:00 w Instytucie Teatralnym przy ul. Jazdów 1 w Warszawie . Udział w nim jest bezpłatny.
Instytut nie zwraca kosztów podróży i noclegów, natomiast zapewnia lunch podczas spotkania.

Liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo udziału w spotkaniu mają osoby, które nie realizowały projektu w ramach programu Lato w teatrze. Przed spotkaniem zachęcamy do uważnego zapoznania się z regulaminem programu oraz załącznikami, formularzem wniosku oraz FAQ.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić ankietę zgłoszeniową do dnia 20 stycznia.

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.