Już po raz drugi w ramach programu Lato w teatrze odbędą się wizyty studyjne !!!

Wizyty studyjne to spotkania organizowane przez doświadczonych beneficjentów programu, którzy chcą się podzielić swoim doświadczeniem, dobrymi praktykami oraz refleksjami i spostrzeżeniami zarówno z pracy teatralnej z uczestnikami zajęć, jak i z pracy w zespole prowadzących.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nich udziału osoby, które chcą dowiedzieć się więcej o programie, poznać jego procedury, a także jak wygląda w praktyce realizacja warsztatów - jakie występują trudności i co daje najwięcej satysfakcji.  Wizyty studyjne świetnie wprowadzają w struktury programu oraz dają możliwość poznania go z perspektywy realizatorów warsztatów.

Wizyty studyjne organizują:

Organizator wizyty studyjnej pokrywa koszty noclegu oraz wyżywienia. Koszty dojazdu na miejsce wizyty studyjnej pokrywa uczestnik.

Zachęcamy do zapoznania się z programem wizyt, który znajduje się pozniżej - w nim znajdują się także formularze zgłoszeniowe i dane kontaktowe do realizatorów.

Uwaga!  W wizytach studyjnych bierze udział ograniczona liczba osób, dlatego aby wziąć udział w wizycie należy wypełnić formularz (liczy się kolejność zgłoszeń).


Wizyty studyjne programu Lato w teatrze 2018

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.