INTO THE GAJ

Realizator: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Stoszowicach

Miejsce: Srebrna Góra woj. dolnośląskie ul. Letnia 10 (Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji) , Pl. Wypoczynkowy 4 (Srebrnogórska Przestrzeń Artystyczna)

Termin warsztatów: 14  -  28 sierpnia

Terminy i miejsce pokazów: 26 sierpnia | godz. 17:00 - Festiwal Ekocentryków

                                                                27 sierpnia | godz. 10:00 

Koordynator: Dominika Chmielewska 

e-mail: biuro@goksir.stoszowice.pl 

Nie ma na Ziemi roślin okazalszych, ważniejszych dla przyrody i człowieka niż drzewa. Nie każdy wie, że drzewa są bardzo prospołeczne i pomagają sobie nawzajem, że światło dla drzewa jest jak czekolada dla dziecka, że las posiada swoje własne podziemne łącza przypominające internet. Podczas warsztatów nie tylko dowiemy się więcej o naturze drzew, ale spróbujemy je osobiście poznać, usłyszeć, poczuć. Drzewa staną się naszymi przewodnikami. Będziemy uczyć się od nich współdziałania i równowagi, elastyczności i umiejętności adaptacji, przyjaźni i troski o siebie nawzajem, komunikacji, dzikości, zapuszczania korzeni i sięgania chmur, świadomości tego, że jesteśmy jednym organizmem. 

Prowadzący warsztaty

Katarzyna Donner

Niezależna reżyserka, performerka, tancerka, lalkarka, akrobatka powietrzna, instruktorka i inicjatorka Fru Akademii Tańca w Powietrzu we Wrocławiu.

Janka Jankiewicz-Maśląkowska

Niezależna aktorka, lalkarka, reżyserka, pedagożka teatru, prezeska Fundacji LALE.

Zofia Tkaczyk

Twórcza i żywiołowa seniorka, niezależna artystka, animatorka, ukończyła ASP we Wrocławiu.

Katarzyna Jankowska

Związana ze środowiskiem toruńskich organizacji pozarządowych, przewodnicząca Fundacji Fabryka UTU.

Paulina Plewka

Od lat pracuje w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Stoszowicach, gdzie spełnia się z przyjemnością także jako animatorka kultury.

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.